המומחים של DO IT מסבירים: מדוע ניהול ותפעול מבנים זה דבר חשוב?

אם אתם עדיין מתלבטים לגבי שכירת שירותי אחזקת וניקיון על בסיס קבוע, כדאי שתכירו את היתרונות הטמונים בשירות זה:

חסכון בזמן – כאשר אתם בוחרים חברה מקצועית כמו DO IT העוסקת בניהול ותפעול מבנים, אתם חוסכים זמן יקר. זמן שיכל להתבזבז על ישיבות ועד בית מעיקות ותשלום לאנשי מקצוע עבור תיקונים במבנה.

עוד ישנם מקרים בהם הדיירים או בעלי המשרדים צריכים לשכור מנקה או לבצע לבד את ניקיון המשרד וחדרי המדרגות.

זמן זה שמוקצב לניסיונות לטפל בעניינים סבוכים אלה, היה יכול לשרת אתכם בצורה אחרת, פרודוקטיבית יותר.

אם אתם בעלים או שוכרים דירה בבניין משרדים או אפילו דירה למגורים, כדאי שתדעו כי באמצעות שכירת חברה המתמחה ועוסקת בתחום הבנייה והשיפוצים – אפשר לחסוך זמן יקר ולהמשיך עם מהלך יומכם ללא בעיות או תקלות.

חברת DO IT מציעה סיוע משמעותי בכל הקשור לניהול המבנה לתחזוקה ותפעול. בכך, לכם נותר זמן פנוי לניהול חיים פרודוקטיביים ואיכותיים יותר.

נמאס לכם לנהל את ענייני ועד בית? אנחנו כאן!

מי שמכיר את הרגע בו צריך לבצע גביית תשלומים מדיירים או משאר בעלי משרדים, מי שמאס בישיבות ועד בית או בניהול בירוקרטיה מעיקה מול רשויות מקומיות – חשוב שייעזר בשירותים של חברת DO IT.

אנו נדאג לגביית תשלומים, אישור חשבוניות לספקים, ריכוז כלל בעלי המקצוע החיוניים תחת קורת גג אחת, הנפקת קבלות, תשלום לרשויות וביצוע כל עבודה או שירות הדרושים לתחזוקת הבניין.

המומחים שלנו יעזרו לכם להפטר מרשימת המטלות האינסופיות, תוך פיקוח על הוצאות והכנסות של ועד הבית ותיאום מול הוועד לקראת תיקונים והזמנות.

אנו ננהל עבורכם את החשבונות, נקלוט חשבוניות ספקים, נאשר תשלומים, ננהל את מערך האחזקה ונבצע כל פעולה למען שלמות המבנה, ושמירה על איכות חיים במקום.

DO IT – החופש לעבוד ללא דאגות

אם הבניין בו אתם עובדים או גרים אינו מתוחזק, אם ישנם אינספור ויכוחים אודות תחזוקה וניהול הבניין בקרב דיירים, אם אתם בעלים של מבנה ורוצים לתחזק אותו ביעילות – פנו אלינו!

אנו ננהל את הבניין בצורה מקצועית, נטפל בכלל נושאי האחזקה, נדאג לתשלומים וטיפול בירוקרטי, ובכך נפנה לכם זמן חשוב עבור ניהול חייכם או ניהול מקום העבודה שלכם.

רוצים לדעת איך זה עובד? צרו קשר, ואנשי המקצוע שלנו כבר מורידים ממכם את הנטל!

צרו איתנו קשר